FAALİYETLER

TARIM

MCC Tarım, 2017 yılından itibaren gübre üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Son teknoloji makine ve ekipman ile 2.000 m2 alanda Türkiye’nin Antalya ilinde yerli NPK gübre üretimi yapmaktadır.

Tarım Bakanlığımız tarafınca 32 farklı ürün için tescilimiz bulunmaktadır. Bu ürünlere yönelik üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.
Antalya’da özel ürünler, toprak düzenleyiciler ve bitki besleme konusunda uzmanlaşarak Akdeniz Bölgesinde, Antalya ve ilçeleri, Mersin
ve Adana’da, Marmara Bölgesinde Edirne İpsala, Ege Bölgesinde İzmir ve çevresinde bölge temsilcileri ile tarımsal üretime yönelik gübre satışı yapmaktadır. Bunun yanı sıra söz konusu ürünleri Kazakistan ve Rusya Federasyonu ülkelerine ihraç etmektedir.

Firma bünyesinde deneyimli Ziraat Mühendisleri ve üniversiteden
danışman akademisyenler ile yeni ürün geliştirme çalışmaları devam
etmektedir. Ürünlerimizin tanıtımı konusunda uzman Ziraat Mühendisleri tarafından satış hizmetinin yanı sıra satış öncesi ve sonrası
teknik destek hizmetleri ile her zaman bayi ve üreticilerimizin yanındadır. Talep etmiş olduğunuz tüm ürünlerimiz Türkiye’de profesyonel dağıtım yapan lojistik firmalarıyla, hızlı ve güvenli bir şekilde sevk edilmektedir.

Stratejik ortaklar ve enstitülerle yapılan iş birliği ile ARGE, Kalite kontrol, satış ve lojistik departmanlarını oluşturarak yerel ve uluslararası pazarda hizmet vermeye devam etmektedir. Bu bağlamda Kazakistan Çimkent ve Rusya Federasyonu Kazan şehrine ihracat yapmak üzere ilk atılımlar gerçekleştirilmiştir.

Hedefimiz, yerli NPK gübre üreticisi olarak ihracat yapan firmalar arasında bilinirliliğimizi en üst seviyelere taşıyarak dünya çapında bir marka olmaktır.